Győri Atlétikai Club Győr város Magyar Antidopping csoport

Eredmények | Atlétika

A GYAC fiatal atlétái a 8. Kis Balaton Bajnokságra utaztak Veszprémbe, ahol hat dobogós, és számos értékes helyezést értek el a rendkívül népes mezőnyben.

Népes mezőny, értékes helyezések

Eredményeink: 

U12 (edző: Kószás Kriszta)
1.hely Holczer Anett távolugrás 458
3.hely Holczer Anett 60m 9,1
3.hely Jelenik-Merazga Jázmin távolugrás 422
6.hely Jelenik-Merazga Jázmin 60m 9,4

U14 (edző: Kószás Kriszta) 
3.hely Fekete Sára 600m 1:44,3
4.hely Polgár Zsófia 80m 10,9
5.hely Kapuy Ádám 80m 10,5
7.hely Kapuy Ádám távolugrás 483
8.hely Tolnay Réka 80m 11,1 
8.hely Tolnay Réka távolugrás 467
10.hely Sipos Veronika 80m 11,2
11.hely Kocsis Ábel 600m 1:45,0
11.hely Takács Levente távolugrás 450
13.hely Takács Levente 80m 11,3
13.hely Birtha Enikő Anna 80m 11,3
13.hely Vincze Dorka 80m 11,3
13.hely Gottwald Ábel távolugrás 438
14.hely Varga Csenge Dorina 600m 1:54,1
16.hely Balogh Benedek 80m 11,4 
16.hely Polgár Zsófia távolugrás 454
17.hely Lukács Zelma 600m 1:56,6
18.hely Sipos Veronika távolugrás 450
18.hely Nagy Bálint 600m 1:54,6 
18.hely Kocsis Ábel 80m 11,6
19.hely Felföldi Janka 600m 1:57,7 
19.hely Balikó András 600m 1:54,8
20.hely Birtha Enikő Anna távolugrás 448
21.hely Sass Dániel 80m 11,7
23.hely Segovits Kata Sára 600m 1:58,8
23.hely Gottwald Ábel 80m 11,8
23.hely Németh Áron 600m 1:58,3
24.hely Sass Dániel távolugrás 417
25.hely Járóka-Hamvai Krisztofer 600m 2:06,3
26.hely Balogh Benedek távolugrás 404
28.hely Orsós Zsolna Katalin 600m 2:02,6
30.hely Lukács Zelma 80m 11,8
37.hely Mihácsi Mátyás 80m 13,0
38.hely Vincze Dorka távolugrás 417
44.hely Varga Csenge Dorina 80m 12,2
44.hely Segovits Kata Sára távolugrás 398

U16 (edző: Farkas Roland, Szalóki Richárd) 
2.hely Magyari Flóra 800m 2:23,7 
3.hely Alexovics Dániel 100m 11,7
5.hely Zemen Zalán 100m 12,2
8.hely Kapuy Júlia 100m 13,3
10.hely Báthori Luca 100m 13,5
11.hely Biró Flóra 100m 13,6
15.hely Farkas Dominik 100m 13,0
15.hely Csete Hunor 100m 13,0 
18.hely Szentmártoni Sára Luca 800m 2:38,1 
18.hely Csonka Lujza 100m 13,8 
18.hely Konrád Alida 100m 13,8
22.hely Bolf Antónia 100m 14,1
24.hely Berger Júlia 100m 14,2
24.hely Tromposch Flóra 100m 14,2 
28.hely Sziveri Fanni Liza 100m 14,3
29.hely Princzinger Róza 100m 14,4
36.hely Gábor Emma 100m 14,7
37.hely Budai Emese 100m 14,8
40.hely Jófejű Flóra 100m 15,1

Partnerek

A Győri Atlétikai Club kiemelt partnerei és főbb támogatói.