Győri Atlétikai Club Győr város Magyar Antidopping csoport

Klubhírek | Atlétika

Székesfehérváron rendezték az Atlétikai Magyar Csapatbajnokság döntőjét és a Félmaratoni Országps bajnokságot, ahol 8. helyen végzett a SavArra csapata

Nyolcadik lett a GYAC a csapatbajnokáság döntőjében

Az év utolsó felnőtt nagy szabadtéri pályaversenyére a tavasszal megrendezett elődöntőkről lehetett továbbjutni a döntőre, a nyugati és -keleti csoportból. SavArra néven álltak atlétáink rajthoz a Szombathelyi Dobó SE-vel együtt, ahol a összesen 50 fő indulhatott, és csak a legjobb 40 eredmény számított bele a pontversenybe. GYAC-os atléták 19-szer szereztek pontot a Csapatbajnokság döntőjén. A GYAC sportolói az ország legjobb klubjaival versenyeztek, ahol a 8. helyet szerezte meg csapatuk, 271 ponttal.