Győri Atlétikai Club Győr város Magyar Antidopping csoport

Eredmények | Atlétika

Kilenc érmet hoztak el a győriek az Ügyességi és Gátfutó Magyar Bajnokságról, a GYAC-os fiatalok egy arany-, négy ezüst-, és négy bronzéremmel zárták a versenyt. A a csapatbajnokságon a GYAC utánpótlás bázisát összesen 20 csapat képviselte.

Csapatban is sikeresek

Eredmények: 

1. 400m gát U18 - Hanzlik Éva, Jó Alíz, László Fanni, Kováts Kíra átlag: 70,99
2. ötösugrás U18 - Kovács Ármin Krisztián, Varga Milán, Tóth Bence, Tölgyes Zalán átlag: 17,78 
2. gerelyhajítás U18 - Kovács Luca, Marx Bianka, Vastag Boróka, Hanzlik Éva átlag: 33,38 
2. súlylökés U16 - Benkő Júlia, Kamrás Zsófia, Nesztor-Martsa Emma, Németh Réka átlag: 9,67
2. ötösugrás U16 - Kapuy Júlia, Berger Júlia, Csonka Lujza, Radics Luca Róza, Tromposch Flóra átlag: 15,12 
3. gerelyhajítás U18 - Dalmai Márton, Török Donát, Varga Milán, Marx Bence átlag: 40,81
3. súlylökés U18 - Kovács Luca, Vastag Boróka, Domján Anna Dóra, Marx Bianka átlag: 10,21 
3. 100m gát U16 - Zemen Zalán, Alexovics Dániel, Csete Hunor, Gottwald Gergely átlag: 15,47
3. 300m gát U16 - Alexovics Dániel, Zemen Zalán, Csete Hunor, Gottwald Gergely átlag: 43,91 
4.hely 300m gát U16 - Kapuy Júlia, Berger Júlia, Csonka Lujza, Radics Luca Róza, Konrád Alida átlag: 50,89 
4.hely távolugrás U16 - Kapuy Júlia, Berger Júlia, Csonka Lujza, Tolnay Réka, Polgár Zsófia átlag: 4,79
5.hely távolugrás U18 - Kovács Ármin Krisztián, Varga Milán, Tóth Bence, Tölgyes Zalán átlag: 5,81 
6.hely súlylökés U18 - Dalmai Márton Boldizsár, Dudás Bendegúz, Török Donát, Kovács Ármin Krisztián átlag: 11,40
6.hely 300m gát U16 - Szentmártoni Sára Luca, Tromposch Flóra, Gábor Emma, Báthori Luca átlag: 59,12 
6.hely ötösugrás U18 - László Fanni, Szakál Zsófia, Halász Ajsa, Demény Luca átlag: 14,39
6.hely magasugrás U16 - Birtha Enikő Anna, Polgár Zsófia, Walczer Fanni Rita, Sipos Veronika, Böcskei Blanka átlag: 141 
7.hely magasugrás U16 - Gottwald Gergely, Takács Levente, Kapuy Ádám, Gottwald Ábel, Kocsis Ábel átlag: 145 
7.hely ötösugrás U16 - Szentmártoni Sára Luca, Báthori Luca, Sziveri Fanni Liza, Gábor Emma, Budai Emese átlag: 13,53 
8.hely súlylökés U16 - Rédecsi Richárd, Sáhó Zsombor, Alexovics Dániel, Zemen Zalán, Csete Hunor átlag: 9,97 
8.hely távolugrás U18 - Szakál Zsófia, Demény Luca, László Fanni, Halász Ajsa átlag: 4,49
Gratulálunk a csapatoknak és edzőiknek: Farkas Roland, Kiss Dániel, Szalóki Richárd, Szitás László és Kószás Kriszta

Partnerek

A Győri Atlétikai Club kiemelt partnerei és főbb támogatói.