Győri Atlétikai Club Győr város Magyar Antidopping csoport

Esemény | Judo

Tóth Kittiért az Ifjúsági Európa Kupán szoríthatunk

Nemzetközi kupákon a GYAC versenyzői

Két nagyszabású megmérettetésen vesznek rész klubunk cselgáncsozói a hétvégén. Gyimes Nikolett edző vezetésével, s az önkormányzat hathatós támogatásával 14 versenyzőnk utazik Erfurtba a Thüringia Kupa nyílt nemzetközi bajnokságra. Az "EYOF csapat" mellett az U-13-as korosztály képviseli egyesületünket, illetve a várost a rangos versenyen. A testvérvárosi látogatást az önkormányzat a júniusi győri sedülő európa kupára történő meghívással viszonozza.

A szakosztályvezető Bejczi Zsuzsanna kíséri tanítványát Tóth Kittit Kolozsvárra, ahol az idei Ifjúsági Európa Kupát rendezik. Edző és tanítványa reméli, hogy az elmúlt nehezebb időszak után sikerül Kittinek valós tudásának megfelelő eredményt elérnie. 

Partnerek

A Győri Atlétikai Club kiemelt partnerei és főbb támogatói.