Dobogós helyezések a hazai viadalokon

2024-02-20
Tenisz

Jól szerepeltek a közelmúltban a Győri Atlétikai Club teniszezői.

Szabados Gellért egyéni aranyéremmel zárta a székesfehérvári Viszló Transz-kupát, ami egyben az első győzelme is volt az F14-es korosztályban. Ugyanő a budapesti Metro-kupán 2. lett egyéniben és párosban is. Ugyanitt Vizy Dávid az F18-as kategóriában egyéni 3. helyezést ért el.

A mogyoródi Mogyoród-kupán Kállay Dorina párosban 3., Vörös Kristóf egyéniben 2. lett.

Zimonyi Liza F12-ben 3. helyezett lett egyéniben és párosban a Golden Ace-kupán.

A felkészítő edzők Berecz András és Korodi Dániel voltak.

hASONLÓ HÍREK

2024-03-06
Farkas Attila nyert egyéniben

Farkas Attila nyerte a győri fedettpályás országos bajnokságot egyéniben.

A hétvégén az Olimpiai Sportparkban rendezett fedettpályás kerekes székes tenisz országos bajnokságon a GYAC teniszezője győzedelmeskedett egyéniben.

A hazai pályán szereplő játékos a döntőben 6:0, 6:4-re győzte le Szabó Bélát.

Párosban Vas Csaba és Szabó Béla vihette haza a győztesnek járó serleget, a második helyen Farkas Attila és Szűcs Kristóf végzett, a bronzérmet pedig Pokornyi Tamás és Szabó Lőrinc kaparintotta meg.