Sütik használata

Az „Elfogadás” gombra kattintva elfogadja a cookie-k tárolását az eszközén a webhelyen való navigáció javítása, a webhelyhasználat elemzése és marketing tevékenységeink támogatása érdekében. További információkért olvassa el Adatvédelmi nyilatkozatunkat.

Cookie preferences

Eredményesen birkóztak

2023-11-23
Birkózás

A III. Szondi birkózógála gyermek és diák meghívásos versenyen vettek részt a GYAC birkózói.

Eredmények

Gyermek II (2016–2017): 1. Ladocsi Alex, 1. Vígh Zsombor, 3. Simon Boldizsár, 3. Galló Vencel.

Gyermek I (2014–2015): 3.Simon Bence.

Diák II (2012–2013): 1. Mahunka Márton, 1. Horváth Zsombor, 1. Lekouara Kerim.

Diák I (2010–2011): 1. Szilágyi Noel, 3. Galló Zétény.

Felkészítő edzők: Harrach Dániel, Nagy Richárd László.

hASONLÓ HÍREK

2024-02-26
Győzelmek az U13-as kötöttfogású területi bajnokságon

Mezőfalván rendezték meg a nyugat-magyarországi régió U13-as kötöttfogású területi bajnokságát.

A GYAC birkózóinak a célja az országos bajnokságra bejutás volt, amit sikeresen teljesítettek.

Eredmények

Első helyezettek: Szabó Sándor (46 kg), Vaszari Mihály (63 kg), Szilágyi Noel (69 kg).

Harmadik helyezettek: Galló Zétény (42 kg), Lekouara Kerim (69 kg).

Ötödik helyezett: Kiss László (46 kg).

2024-02-21
Győri bronzérem Kiskunfélegyházáról

Kiskunfélegyháza adott otthon az U20-as korosztály idei első válogatóversenyének.

A szabadfogású és női válogatóversenyen, mely egyben dr. Varga Béla-emlékverseny is volt, a Győri AC és a Kozma István Magyar Birkózó Akadémia Alapítvány birkózója, Varga Márton a 70 kg-os súlycsoportjában a harmadik helyet szerezte meg.

2024-02-13
Pusztai Kata megnyerte a válogatóversenyt

Válogatóversenyeket rendeztek, ezúttal az U15-ös korosztály női és szabadfogású birkózói léptek szőnyegre Kecskeméten.

A Győri AC birkózói közül Pusztai Kata 50 kg-ban első, Kajdi Kornél 41 kg-ban második, Hancz Jónás 68 kg-ban ötödik lett, míg Baumann Berton (44 kg), Baradics Ákos (52 kg) és Győri Borisz (62 kg) helyezetlenül zárt.

2024-01-28
Többen is dobogóra birkózták magukat

Dunaújvárosban rendezték meg a nyugat-magyarországi régió területi szabadfogású bajnokságát, a DAK-kupát, mely egyben a Tusják János-emlékverseny is volt. Az U10-es, az U11-es és az U13-as korosztály számára kiírt viadalon a GYAC birkózói is megmérettették magukat.

Eredmények

U10, 38 kg: 3. Taralik Patrik

U11, 46 kg: 3. Horváth Zsombor

U13, 42 kg: 2. Galló Zétény. 46 kg: 1. Szabó Sándor. 63 kg: 3. Vaszari Mihály. 69 kg: 1. Szilágyi Noel.

2024-01-24
Jól szerepeltek az Érd-kupán

Birkózóink a közelmúltban megkezdték a versenyszezont az Érd-kupán.

Az év első birkózó versenyén népes mezőny vett részt. A nemzetközi Tar Mihály-emlékversenyen birkózóink szabad- és kötöttfogásban léphettek szőnyegre, de volt indulónk „grund” birkózó ovis gálán is.

Eredmények

Óvodás "grund" (2018–2019)

1. Kiss Benjámin

Gyermek szabadfogás (2015–2017)

1. Ladocsi Imre Alex, 3. Galló Vencel, 3. Simon Bence

U10 szabadfogás

Taralik Patrik (38 kg) helyezetlen

U11 szabadfogás

2. Harcos Zerind (54 kg)

3. Sztojka Noel (+64 kg)

5. Horváth Zsombor (46 kg)

Forián-Szabó Dániel (35 kg) helyezetlen

U13 kötöttfogás

1. Szabó Sándor (46 kg)

U15 kötöttfogás

3. Győri Borisz (62 kg)

2023-11-29
Hét GYAC-érem Bükről

Bükön rendezték meg a X. Bükfürdő Castrum-Sec Kupa szabadfogású nemzetközi birkózóversenyt, melyen a GYAC fiataljai is szőnyegre léptek.

A viadalon 15 klub, 125 versenyzője vett részt, a Győri Atlétikai Club birkózói összesen 7 éremmel térhettek haza.

Szabó Sándor és Lekouara Kerim első, Simon Bence második, Galló Vencel, Taralik Patrik, Flórián Szabó Dániel és Kiss László harmadik lett súlycsoportjában.

2023-11-23
Eredményesen birkóztak

A III. Szondi birkózógála gyermek és diák meghívásos versenyen vettek részt a GYAC birkózói.

Eredmények

Gyermek II (2016–2017): 1. Ladocsi Alex, 1. Vígh Zsombor, 3. Simon Boldizsár, 3. Galló Vencel.

Gyermek I (2014–2015): 3.Simon Bence.

Diák II (2012–2013): 1. Mahunka Márton, 1. Horváth Zsombor, 1. Lekouara Kerim.

Diák I (2010–2011): 1. Szilágyi Noel, 3. Galló Zétény.

Felkészítő edzők: Harrach Dániel, Nagy Richárd László.

2023-11-19
GYAC-sikerek Pozsonyban

Nemzetközi meghívásos szabadfogású utánpótlás versenyen vettek részt a GYAC birkózói.

Az U20-as korcsoportban Gyurasits Máté (65 kg) és Varga Márton (70 kg) második, Kun Samuel Bence (70 kg) harmadik lett. Az U15-ös korcsoportban Hancz Jónás (62 kg) lépett szőnyegre.

Gratulálunk versenyzőinknek és felkészítő edzőiknek!