Sütik használata

Az „Elfogadás” gombra kattintva elfogadja a cookie-k tárolását az eszközén a webhelyen való navigáció javítása, a webhelyhasználat elemzése és marketing tevékenységeink támogatása érdekében. További információkért olvassa el Adatvédelmi nyilatkozatunkat.

Cookie preferences

Felnőttek között állt dobogóra

2023-11-23
Súlyemelés

Újra dobogós helyezést ért el a GYAC súlyemelője a felnőtt országos bajnokságon.

Buruzs Réka Jázmin – egyesületünk utolsó éves junior versenyzője – szakításban új egyéni csúcsot elérve 3. lett a Nyíregyházán magas színvonalon megrendezett bajnokságon. Buruzs összesen 130 kg-os teljesítményt ért el, szakításban 62, lökésben 68 kg volt az eredménye.

hASONLÓ HÍREK

2023-11-23
Felnőttek között állt dobogóra

Újra dobogós helyezést ért el a GYAC súlyemelője a felnőtt országos bajnokságon.

Buruzs Réka Jázmin – egyesületünk utolsó éves junior versenyzője – szakításban új egyéni csúcsot elérve 3. lett a Nyíregyházán magas színvonalon megrendezett bajnokságon. Buruzs összesen 130 kg-os teljesítményt ért el, szakításban 62, lökésben 68 kg volt az eredménye.

2023-09-16
Dobogós helyezések a junior ob-ról

Tatabányán rendezték meg a Földi Imre Sportcsarnokban a súlyemelők junior országos bajnokságát.

A GYAC két súlyemelője indult a versenyen, közülük Buruzs Réka Jázmin a dobogó harmadik fokára állhatott fel, míg Vastag Marcell, aki még U15 serdülő versenyző, új egyéni csúccsal második helyen végzett.